Як вибрати весільного фотографа і про його спитати?

Ви вирішили одружитися і тепер думаєте, як краще провести торжество, кого покликати, варто знімати фільм про весілля і так далі. А хто буде вашим весільним фотографом — ви вже вирішили? Радимо вам звертатися тільки до професійним весільним фотографам. Як вибрати свого фотографа і на що звертати увагу?

Перше, що хочеться сказати, це риторичне — не варто економити на фотографа. Це не означає, що ви обов’язково повинні замовити фотографа на весілля за 100 тисяч рублів з Москви. Просто важливо обрати людину, яка займається фотографією професійно, у якого є весільне портфоліо і звичайно його фото повинні викликати у вас позитивні та яскраві емоції. Якщо ви хочете запросити на роль фотографа свого брата, який нещодавно купив «зеркалку», то настійно радимо вам забути про цей жарт. А якщо боїтеся, що брат образиться – нехай він буде другим фотографом, для підстраховки.

Можна також шукати весільного фотографа, орієнтуючись на рекомендації знайомих та друзів, вони поганого не порадять.

Також дуже важливо, щоб фотограф вам сподобався як людина. Вам це може здатися смішним, але це дійсно значимо. Спробую пояснити чому – весільний фотограф буде з вами в дуже важливий день вашого життя. І в цей день все повинно бути чудово і що не повинно затьмарювати вашого щастя – тому фотограф повинен бути привітною і милою людиною і подобається вам на інтуїтивному рівні. Він повинен бути настільки професійним, щоб навіть будучи втомленим не бути нервовим тощо.

Є ще деякі нюанси. Вам потрібно визначитися з часом зйомки. Чи ви хочете забронювати послуги фотографа на повний день, або буде досить, щоб він відзняв весільну церемонію і прогулянку. По суті на банкеті, особливо якщо він увечері а церемонія вранці, ви будете вже трохи втомленими, з іншого боку і на весільній вечірці можуть вийти геніальні кадри, наприклад за час завершального танцю при свічках і т. п. Тому напевно краще відштовхуватися від свого бюджету. Якщо дозволяють кошти – замовляйте фотографа на весілля на весь день. Якщо бюджет дуже скромний вибирайте економ-варіант – фотографа на кілька годин.

Також ви повинні запитати фотографа і отримати від нього чітку відповідь – скільки часу він обробляє весільні фотографії? Для деяких це дуже важливо і всі бажання отримати свої фото як можна швидше. Однак деякі весільні фотографи в силу своєї завантаженості можуть обробляти фото від 2 місяців до півроку. Якщо ви хочете побачити фото швидше, то вам відразу треба це обговорити і можливо знайти такого фахівця, який зможе зробити ваші весільні фотографії в зручний вам термін.Ще одна порада – якщо вам важливо отримати ваші фотографії у встановлений термін – краще обумовити це в договорі. Його висновок також убезпечить вас і від інших ризиків.

Радимо також шукати весільного фотографа завчасно. У деяких зйомки розписані на півроку вперед, у кого-то за кілька місяців. Краще забронювати дату зйомки щонайменше за два місяці.

Не забувайте також, що зустріч з фотографом – дуже важливий захід. Для того щоб підготуватися до неї, потрібно переглянути всі фото весільного фотографа, написати список вакансій, що вас питань і задати їх, не забути обговорити ціну і всі умови зйомки, з’ясувати, чи є у фотографа своя машина або для нього потрібно буде бронювати місце у вашому лімузині.

Резюмуємо. Для того, щоб вибрати свого весільного фотографа потрібно: • Подивитися на його фото. Вони повинні вам шалено подобається. • Познайомитися з фотографом. Він повинен бути гарною людиною і викликати у вас симпатію. • Забронювати час зйомки, внести аванс, укласти договір, якщо це необхідно.
Бажаємо вам відмінною весілля і найкрасивіших фотографій з вашого свята!

Комментарии запрещены.

Добрые советы
  • 18.01.2021
    Почему стоит пить пастеризованное молоко?

    Все мы из самого детства знаем об огромной пользе молока для организма. Но почему-то многие люди боятся покупать пастеризованное молоко из магазинов, якобы это вовсе не полезный продукт, а сплошная химия. На самом деле - это не так. Пастеризация - это способ термической обработки... 
    Читать полностью