Професійна допомога наркозалежним та їх близьким

Реабілітаційний центр «Реванш +» у Харкові пропонує комплексне лікування наркоманії з акцентом на психологічну реабілітацію. Дана спеціалізована установа активно працює не тільки з самими пацієнтами, але і їх близьким оточенням, також потребують професійної допомоги.

Допомога наркозалежним пацієнтам

Пацієнтам, які страждають на наркоманію, надається комплексна допомога. Терапевтичний процес починається з попередньої діагностики, що включає в себе медичні обстеження і психологічні тести. На підставі отриманих результатів фахівці розробляють індивідуальну програму реабілітації.

Медична допомога при наркотичної залежності включає в себе детоксикацію організму, медикаментозну терапію, дієту, лікування супутніх наркоманії захворювань. Кваліфіковані фахівці допомагають пацієнту швидко впоратися зі станом наркотичної ломки, подолати фізичну залежність від наркотиків, відновити здоров’я і працездатність.

Психологічна допомога при наркотичній залежності займає ключову роль в лікуванні, оскільки наркоманія належить до категорії захворювань психосоматичного характеру. Психологи та психотерапевти займаються з наркозалежним індивідуально, допомагаючи йому знайти й усунути причини, що спровокували розвиток хвороби.

Якщо людина перебуває в стадії заперечення і відмовляється від лікування, застосовується метод інтервенції, спрямований на формування правильних мотивацій. Подальша реабілітація проводиться за принципами знаменитої програми «12 кроків», доповненої елементами арт-терапії, сімейного системного психоаналізу, працетерапії, заняттями в групах взаємодопомоги, Гештальт-терапією, когнітивно-поведінкової терапією.

На наступній стадії лікарі-наркологи та психотерапевти допомагають своїм підопічним підготуватися до повернення в соціум, знайти корисні знання і навички, які знадобляться у подальшому визначитися з цілями на майбутнє. Навіть після виписки допомогу реабілітантами триває. Терапевтичне супровід передбачає психологічну підтримку та реальне сприяння у вирішенні таких проблем, як отримання освіти, зміна роду діяльності, працевлаштування.

Допомога близькому оточенню

Якщо одна людина страждає на наркоманію, то хворіє і вся родина. Близьке оточення наркозалежної пацієнта страждає від співзалежності, що вимагає професійної психологічної допомоги.

Крім того, фахівці центру надають родичам своїх підопічних індивідуальні консультації, що стосуються взаємодії з пацієнтом на різних стадіях терапевтичного курсу, проводять сеанси сімейної психотерапії, що дозволяє відновити теплі відносини між близькими людьми.

Отримати професійну допомогу за доступною ціною та абсолютно конфіденційно наркозалежні люди і їхні родичі можуть, звернувшись до харківського відділення наркоцентру «Реванш +» https://lechenie-narkomanii.kharkov.ua/ .

Комментарии запрещены.

Добрые советы
  • 22.04.2021
    Выбираем летнюю обувь мужчине

    Наступает жаркий период года, и в таком случае каждый человек заменяет теплую обувь на более легкую и не жаркую. Однако выбор обуви бывает осуществить очень сложно, так как летняя обувь должна быть достаточно комфортной, которая сможет выдержать высокую температуру. Как известно... 
    Читать полностью